Гледайте по ТV1

ТВ програма

  • ПОНЕДЕЛНИК
  • ВТОРНИК
  • СРЯДА
  • ЧЕТВЪРТЪК
  • ПЕТЪК
  • СЪБОТА
  • НЕДЕЛЯ

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1/п./
10:30 "Петолиния" - музикален микс
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 "Viva la Musica!"
13:00 "Езда" - конен спорт
13:30 "Петолиния" - музикален микс
14:00 Българско документално кино
15:00 "Музикална академия"
17:00 Научнопопулярен филм
17:30 "Под дъгата" - анимации от НБУ
17:45 "Здравей, Китай" – документална поредица
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "На ринга" – спортно предаване
19:00 "Viva la Musica!"
21:00 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1 /п./
22:00 "Петолиния" - музикален микс
22:30 "Животът на звездите" – биографии
23:30 Серенада
00:00 "Viva la Musica!"
01:30 "Езда" - конен спорт
02:00 Българско документално кино
03:00 "Музикална академия"
05:00 Научнопопулярен филм
05:30 "Под дъгата" - анимации от НБУ
05:45 "Здравей, Китай"– документална поредица
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Анфас" – авторско предаване за култура /п./
10:30 "Петолиния" - музикален микс
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 Документална поредица
12:00 "Лято по ноти"
13:00 "Езда" - конен спорт
13:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
14:00 "БГ маршрути" –предаване за българските общини
14:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
16:30 Научнопопулярен филм
17:00 Документална поредица
17:30 "Петолиния" - музикален микс
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "Viva la Musica!"
20:00 "Вуйчото от Америка" - сериал
21:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1
22:00 Класика и джаз по ТВ1
00:00 "Лято по ноти"
01:00 "Езда" - конен спорт
01:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
02:00 "БГ маршрути" –предаване за българските общини
02:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
04:30 Научнопопулярен филм
05:00 Документална поредица
05:30 "Петолиния" - музикален микс
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 /п./
10:30 "Петолиния" – музикални фрагменти
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 Документална поредица
12:00 "Шпионката на Коко" – скрита камера
12:30 "Петолиния" – музикални фрагменти
13:00 "Езда" - конен спорт
13:30 "Viva la Musica! "
14:30 "Плаването на техния живот" – документална поредица /п./
15:30 "Здравей, Китай" – документална поредица
15:45 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
16:00 "Музикална академия"
17:00 "Себереализация"- предаване на ТВ1 за Европейски проекти /п./
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "Животът на звездите" – биографии
19:30 "Петолиния" - музикален микс
20:00 "Вуйчото от Америка" - сериал
21:00 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1
22:00 Класика и джаз
00:00 "Шпионката на Коко" – скрита камера
00:30 "Петолиния" - музикален микс
01:00 "Езда" - конен спорт
01:30 "Viva la Musica!"
02:30 "Плаването на техния живот" – документална поредица /п./
03:30 "Здравей, Китай" – документална поредица
03:45 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
04:00 "Музикална академия"
05:00 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /п./
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 Българско документално кино
10:00 "Под дъгата" - анимации от НБУ
10:30 "Петолиния" - музикален микс
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 Документална поредица
12:00 "Viva la Musica!"
13:00 "Езда" - конен спорт
13:30 "Петолиния" - музикален микс
14:00 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейски проекти /п./
15:00 "Музикална академия"
16:30 "Добре дошли в Ковачевци" – документална поредица
16:45 "Петолиния" - музикален микс
17:00 Документална поредица
17:30 Българска поп музика
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "Анфас" - авторско предаване за култура
19:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
20:00 "Вуйчото от Америка" - сериал
21:00 Премиера по ТВ1
23:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ /п./
00:00 "Viva la Musica!"
01:00 "Езда" - конен спорт
01:30 "Петолиния" - музикален микс
02:00 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /п./
03:00 "Музикална академия"
04:30 "Добре дошли в Ковачевци" – документална поредица
04:45 "Петолиния" - музикален микс
05:00 Документална поредица
05:30 Българска поп музика
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Анфас" – авторско предаване за култура /п./
10:30 "Петолиния" - музикален микс
11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
11:30 "Viva la Musica!"
13:00 "Езда" - конен спорт
13:30 "Петолиния" - музикален микс
14:00 Българско документално кино
15:00 "Музикална академия"
16:30 "БГ маршрути" –предаване за българските общини
17:00 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
17:30 "Добре дошли в Ковачевци" – док. поредица
18:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
18:30 "На ринга" – спортно предаване
19:30 "Петолиния" - музикален микс
20:00 "Вуйчото от Америка" - сериал
21:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 /премиерно/
22:00 "Петолиния" - музикален микс
22:30 "Животът на звездите" - биографии
23:30 "Серенада" - музикален микс
00:00 "Viva la Musica!"
01:00 "Езда" - конен спорт
01:30 "Петолиния" - музикален микс
02:00 Българско документално кино
03:00 "Музикална академия"
04:30 "БГ маршрути" –предаване за българските общини
05:00 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
05:30 "Добре дошли в Ковачевци" – документална поредица
06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
10:00 "Океанът" – документална поредица
10:30 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /п./
11:30 "Музикална академия"
13:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1
14:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
15:30 "Шпионката на Коко" – скрита камера
16:00 "Съботно настроение" – музикално развлекателен блок
17:30 "БГ маршрути" –предаване за българските общини
18:00 "Петолиния" - музикален микс
18:30 "Goodwood: Суперколи в действие" – документална поредица
19:30 "Лято по ноти"
20:30 "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
21:30 "Петолиния" - музикален микс
22:00 "Шефове под прикритие" – документална поредица
23:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
23:30 "Серенада" - музика за лека нощ
00:00 "Анфас" - авторско предаване за култура
01:00 "Музикална академия"
02:30 "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
03:30 "Шпионката на Коко" – скрита камера
04:00 "Съботно настроение" – музикално развлекателен блок
05:30 "БГ маршрути" –предаване за българските общини
06:00 "Петолиния" - музикален микс

06:30 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото
07:00 "Паневритмия"
08:10 "Събуди се с усмивка"
09:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
10:00 "Морски преживявания" – документална поредица
10:30 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1
11:30 "Дипломатически имунитет"- новозеландски сериен филм
12:00 "Viva la Musica!"
14:00 "Плаването на техния живот" – документална поредица
14:30 "Пъстра шевица" – фолклор
16:00 "Себереализация"- предаване на ТВ1 за Европейски проекти /п./
17:00 "Петолиния" - музикален микс
17:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1
18:30 "Петолиния" - музикален микс
19:00 Българско документално кино
19:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
21:30 "Бизнесът на Бергер" - документална поредица
22:00 "Лято по ноти"
23:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер
00:00 "Viva la Musica!"
02:00 "Плаването на техния живот" – документална поредица
02:30 "Пъстра шевица" – фолклор
04:00 "Себереализация" - предаване на ТВ1 за Европейските проекти /п./
04:30 "Петолиния" - музикален микс
05:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1